Halı Yıkama

Ekleyen izmir temizlikçi Tarih Nisan - 2 - 2010

Halı yıkama izmir-
Yaşadığımız alanlar içindeki eşyalar ve temas halinde olduğumuz yüzeylerin (halıların) temizliği çok önemlidir,Temizlenmeyen ve hijyenik olmayan bir halı mikropları saklar ve içerisinde depolar.Böylelikle içinde bulunduğumuz ortam sağlıksız bir ortam haline getirir. Bu yüzden halıların mutlaka hijyenik olmasını sağlamalıyız. Ekibimiz hu hizmeti iki şekilde vermektedir:

  1. Kuru Köpükleme Sistemi:Doğal elyaflardan oluşan taban halılar için uygundur. Devamlı ve merkezden üretilen köpük, fırça ile etkin bir şekilde dağıtılarak halıya işler. Halı kümelerini etkili ve iyi temizler. Halıdaki nem oranı %5’in altında olduğu için halınız ıslanmaz, çekme yapmaz ve kısa sürede kurur.
  2. Püskürtme-Emme (Vakumlama) Methodu: Ağır kirli halılar için uygundur. Mikrojet sistemi ile halılara deterjan çözeltisi spreylenir. Kiri mekanik olarak gevşetmek için su yeterli değildir. Silindir biçiminde bir fırça ile halıya yapışmış kirler kaldırılır. 10 dakika etkinleşmeye bırakılır. Daha sonra halı temiz su ile yıkanır ve Püskürtme-emme makinasıyla ıslak vakumlama yapılır. Halıyı su ile yıkmanın etkili olup olmaması su miktarına ve halının cinsine bağlıdır.

Kullanmış olduğumuz tüm makineler son teknoloji ürünü, temizlik malzemeleri ise kalite standartlarına uygun ürünlerdir.

 

    Her hakkı saklıdır. | Sitemap izmir temizlik firmaları izmir temizlik şirketleri temizlik şirketleri temizlik firmaları Karşıyaka temizlik Çeşme temizlik izmir temizlik izmir temizlik