Ev Temizliği şirketi

Ekleyen izmir temizlikçi Tarih Nisan - 2 - 2010

Ev Temizliği şirketleri

Ev temizlik şirketleri izmir–Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler.Birçok temizlik şirketi verdiği temizlik hizmetinin uygun Fiyat olduğunu analatmaya çalışsada Fiyatları gayet pahalıdır. biz siz müşterilerimize fiyat garantisi verir ve en ucuz uygun fiyata temizliğinizi garanti ederiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ortamın temizliği olabildiğince sık yapılmalıdır. Temizlik sırasında başka yerlere ait eşyalar yerlerine götürülüp (dolap içi, başka oda vs.) düzenlenerek ortam hazırlandıktan sonra temizlenmelidir. Yerler ve yüzeyler pürüzsüz olmalıdır. Bu nedenle cila ve boya bakımı en geç iki yılda bir yapılmalıdır.
Tüm mobilya ve malzemeler ortama yerleştirilirken, temizlik için kolaylık sağlama düşüncesiyle, özel ilgi gösterilmelidir. Örneğin; yerinden oynamayacak kadar ağır olan parçaların arkasında ve yanında boşluk bırakılır, jaluzi gibi fazla yüzey içeren ve temizliği zor olan malzeme yerine, olanak varsa yıkanabilen basit gereçler kullanılması yararlıdır.
Kirli zeminleri temizlerken kiri temiz alanlara yaymamak amaç olmalıdır. Temizlik gereçleri temizlenen yüzeylerden her zaman ve kesinlikle daha temiz olmalıdır. Sırasıyla:

  1. Önce görünen kirler temizlenmeli; ileri temizlik, aşamalı olarak uygun sırayla gerçekleştirilmelidir.
  2. Temizlik sırasında öncelikle sıcak su kullanılır.
  3. Temizliği yapılan yüzeyler sonunda kuru olarak bırakılır.
  4. Kullanılacak malzeme etkili, kullanım amacına ve standartlara uygun olmalıdır.ev temizliği

 

    Her hakkı saklıdır. | Sitemap izmir temizlik firmaları izmir temizlik şirketleri temizlik şirketleri temizlik firmaları Karşıyaka temizlik Çeşme temizlik izmir temizlik izmir temizlik